Reizen van Jose Joaquín de Olmedo Airport (GYE) naar Tokio: wat je moet weten
Jose Joaquín de Olmedo Airport ligt in Guayaquil. Tokio valt in tijdzone UTC+9 en ligt daarmee 14 uur voor op Guayaquil.
Voor een zorgeloze reis kun je het beste twee uur van tevoren op de luchthaven zijn voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vluchten. Zo heb je ruim de tijd om in te checken voor je vlucht van GYE naar Tokio.
Vlieg je tijdens een drukke periode zoals augustus? Tijdens feestdagen en andere populaire reisseizoenen kun je langere rijen bij de beveiliging verwachten. Speel het op safe en kom tot vier uur van tevoren voor internationale vluchten en twee uur voor binnenlandse vluchten.
Of je nu onderweg een andere stad wilt verkennen of gewoon een tussenstop wilt maken, wij maken het makkelijk om vliegtickets van GYE naar Tokio met overstap te vinden. Om je opties te bekijken, deselecteer je 'Directe vluchten'. John F. Kennedy International Airport (JFK) is een populaire tussenstop op deze route.
GYE ligt ongeveer 5 km van het centrum van Guayaquil en is met de auto in ongeveer 10 minuten te bereiken, afhankelijk van het verkeer. Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 20 minuten.
Op zoek naar een hotel in de buurt van GYE? Als je een vroege vlucht van Jose Joaquín de Olmedo Airport naar Tokio hebt geboekt, brengen deze accommodaties je binnen enkele minuten bij je vertrekhal:
Jose Joaquín de Olmedo Airport heeft een goede punctualiteit, dus je zult waarschijnlijk geen vertragingen ondervinden. Vluchten vanaf GYE komen 89,07 % van de tijd op tijd aan op hun bestemming.
Hoe je de goedkoopste vluchten van Jose Joaquin de Olmedo Airport (GYE) naar Tokio vindt
De laagste prijs die we hebben gezien voor een enkele reis van Jose Joaquin de Olmedo Airport naar Tokio is 470 €. De goedkoopste prijs voor een retourvlucht is 1.046 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de vraag op het moment van boeken.
Om goedkope vluchten van GYE naar Tokio te bemachtigen, kun je het beste van tevoren boeken. Luchtvaartmaatschappijen bieden vaak lagere tarieven aan wanneer tickets net beschikbaar komen.
Goedkope tickets van Jose Joaquin de Olmedo Airport naar Tokio vinden wordt makkelijker als je flexibel bent met je reisdatums. Probeer de zoekfunctie 'Hele maand' om de laagste tarieven van elke maand te vinden en een fantastische deal te pakken.
Je hoeft niet elke dag te controleren of de tarieven zijn gedaald wanneer je een Prijsalarm instelt. We houden je op de hoogte zodra er een nog betere deal beschikbaar is voor goedkope vluchten van GYE naar Tokio.
Pas je zoekopdracht aan met filters. Selecteer je gewenste vertrek- en aankomsttijden, totale reisduur en luchtvaartmaatschappijen. Je kunt resultaten ook sorteren op 'Goedkoopste eerst', 'Snelste eerst' of 'Aanbevolen' vluchten van Jose Joaquin de Olmedo Airport naar Tokio.
Luchthavens in Tokio
Haneda Airport (HND)
Haneda Airport (HND) ligt ongeveer 16 km van het centrum van Tokio. Met een taxi of ritdeeldienst ben je er in ongeveer 15 minuten.
Heb je een late vlucht van José Joaquín de Olmedo International Airport naar Tokio? Dan is er niets zo handig als overnachten vlakbij de terminal. Haal je bagage op en even later kun je douchen en uitrusten in een van deze accommodaties bij HND:
Geef je avontuur een vliegende start door een huurauto op Haneda Airport te huren. Haal je wagen op bij Europcar, Nissan Rent a Car of Times en verken Tokio en omgeving.
Voor de beste deal boek je je huurauto van Haneda Airport ongeveer drie weken van tevoren – dus voor je vlucht van GYE naar Tokio.
Het adres van HND is 3丁目 Hanedakuko, Ota.
Narita International Airport (NRT)
Narita International Airport (NRT) ligt ongeveer 65 km van het centrum van Tokio. Nadat je bent geland op je vlucht van Jose Joaquin de Olmedo Airport naar Tokio, duurt het ongeveer 1 uur om met een taxi of ritdeeldienst het hart van de stad te bereiken.
Je vindt uitstekende accommodaties vlak bij NRT. Na je vlucht van GYE naar Tokio kun je je perfect installeren in een van deze ideaal gelegen opties:
Vergeet de dienstregeling van het openbaar vervoer of lange rijen voor taxi's. Huur een huurauto op Narita International Airport en bepaal zelf hoe je reis verloopt. Bekijk de tarieven en beschikbaarheid van Airport Car Rental, JDM Rent a car en Miki Car Rental.
Zorg voor de laagste prijs door je huurauto van NRT vier weken van tevoren te reserveren. Je hebt dan ook toegang tot een groter aanbod huurauto's.
Het adres van Narita International Airport is 成田空港第2PTB(バス), Narita.
Beste reistijd naar Tokio
Voordat je je vluchten van Jose Joaquin de Olmedo Airport naar Tokio boekt, is het handig om na te denken over welke tijd van het jaar het beste uitkomt. Het hoogseizoen in Tokio biedt een levendige sfeer en volop activiteiten, terwijl je in het laagseizoen kunt profiteren van voordelige hotelaanbiedingen en minder drukte.
Augustus is de warmste maand in Tokio, met temperaturen tussen de 26 °C en 29 °C. Boek dan je vliegticket van Jose Joaquin de Olmedo Airport naar Tokio als dit jouw ideale weer is.
Reis je liever bij koelere temperaturen? Zoek dan naar een voordelig ticket van GYE naar Tokio in februari, wanneer de temperaturen gemiddeld tussen de 15 °C en 20 °C liggen.
Meer over Tokio
Vervolg je reis naar Tokio goed door de ideale plek om te verblijven te kiezen. Nadat je je vlucht van José Joaquín de Olmedo Airport naar Tokio hebt geboekt, bekijk je ons aanbod aan accommodatiemogelijkheden, waaronder:
De Senso-ji-tempel, Yogodo en Tokyo Tower behoren tot de best beoordeelde attracties die je aan je Tokio-reisschema kunt toevoegen. Zet je bezoek voort met een trip naar Mag's Park Rooftop Shibuya Crossing.
Ontdek meer van Japan
Tokio is altijd een goed idee, maar er zijn zoveel andere uithoeken van Japan die wachten om ontdekt te worden. Ongeveer 400 km ten westen van Tokio ligt Osaka, waar je je agenda vol kunt plannen met geweldige activiteiten. Mis topattracties zoals Osaka Castle, Dotonbori en Universal Studios Japan niet.
Als je klaar bent om nog een fantastische bestemming in Japan te verkennen, ga dan naar Nagoya, ongeveer 260 km ten westen van Tokio. Nagoya Castle, Atsuta Shrine en Osu Kannon Temple behoren tot de populairste bezienswaardigheden.