Reizen van Santo Domingo naar Istanbul: wat je moet weten
Santo Domingo heeft twee hoofdluchthavens waar je je avontuur kunt beginnen. Ontdek je opties voor het boeken van een vlucht van Santo Domingo naar Istanbul die vertrekt vanaf Las Americas International Airport (SDQ) of Dr. Joaquin Balaguer International Airport (JBQ).
Als het gaat om het kiezen waar je landt in Istanbul, zijn Istanbul Atatürk Airport (IST) en Sabiha Gökçen International Airport (SAW) de belangrijkste luchthavens.
Istanbul ligt zeven uur voor op Santo Domingo en hanteert de UTC+3 tijdzone.
Om ervoor te zorgen dat je je vlucht van Santo Domingo naar Istanbul haalt, plan genoeg tijd in voor zaken zoals inchecken en bagage afgeven. Twee uur van tevoren aanwezig zijn bij internationale vluchten en een uur bij binnenlandse vluchten is een goede vuistregel.
Tijdens drukke maanden zoals augustus is het verstandig om ruim van tevoren op de luchthaven te zijn. Kom twee uur van tevoren bij binnenlandse vluchten en vier uur van tevoren bij internationale vluchten wanneer je tijdens een drukke periode reist.
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Santo Domingo naar Istanboel
Laat het niet op het laatste moment aankomen. Je hebt meer kans op goedkope vluchten van Santo Domingo naar Istanboel als je van tevoren boekt. Luchtvaartmaatschappijen hebben vaak uitstekende vroegboekdeals.
De zoekfunctie 'Flexibele data' toont je de goedkoopste vliegtickets van Santo Domingo naar Istanboel voor elke maand. Het is een goede manier om een goede deal te vinden als je reisdata flexibel zijn.
Je hoeft niet elke dag te controleren of de tarieven zijn gedaald wanneer je een Prijsalarm instelt. We laten het je weten zodra er een betere deal is voor goedkope vluchten van Santo Domingo naar Istanboel.
Selecteer je ideale aankomst- en vertrektijden, luchtvaartmaatschappijen en aantal tussenstops met de filters. Of sorteer je vluchtresultaten van Santo Domingo naar Istanboel op 'Goedkoopste eerst', 'Snelste eerst' of 'Aanbevolen'.
Vliegen vanuit Santo Domingo
Las Americas International Airport (SDQ)
Overweeg een tussenstop toe te voegen om mogelijk een goedkopere vlucht van Santo Domingo naar Istanbul te vinden. Deselecteer gewoon 'Directe vluchten' wanneer je vluchten vanaf Las Americas International Airport bekijkt. Maak een tussenstop bij een van deze populaire opties:
John F. Kennedy International Airport (JFK)
Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport (MAD)
Miami International Airport (MIA)
Van het centrum van Santo Domingo naar SDQ is het ongeveer 27 km. Afhankelijk van de verkeerssituatie duurt het ongeveer 30 minuten om er te komen met een gedeelde taxi, taxi of eigen vervoer.
Heb je een vroege vlucht van Santo Domingo naar Istanbul geboekt? Vermijd de last-minute haast naar het vliegveld (en gun jezelf wat extra kostbare slaap) door een van deze hotels dicht bij Las Americas International Airport te kiezen:
72,45% van de vluchten die vertrekken vanaf Las Americas International Airport landen op tijd op hun bestemming.
Aankomst in Istanbul
Istanbul Atatürk Airport (IST)
Van Istanbul Atatürk Airport (IST) naar het centrum van Istanbul duurt de reis ongeveer 50 minuten met de auto. Het centrum ligt op ongeveer 32 km afstand.
Reis je met het openbaar vervoer? Dan kun je rekenen op een reistijd van ongeveer 1 uur en 45 minuten.
Het laatste wat je wilt na een late vlucht van Santo Domingo naar Istanbul is een lange reis naar je hotel. Kies daarom voor een van deze accommodaties bij IST:
Zeg ja tegen nieuwe avonturen en haal een huurauto op bij Istanbul Atatürk Airport. Huur je wagen bij Hit, Avec car rentals of Eren Rent a Car en verken Istanbul en omgeving.
Voor de beste prijs reserveer je je huurauto vanaf Istanbul Atatürk Airport ongeveer twee weken vooraf bij je vlucht van Santo Domingo naar Istanbul.
Sabiha Gökçen International Airport (SAW)
Zodra je vlucht van Santo Domingo naar Istanbul is geland, kun je het stadscentrum in ongeveer 55 minuten met de auto bereiken. Het centrum van Istanbul ligt ongeveer 31 km van Sabiha Gökçen International Airport (SAW).
Met het openbaar vervoer ben je er in ongeveer 1 uur en 30 minuten.
Na je vlucht van Santo Domingo naar Istanbul kun je uitrusten in een hotel vlak bij SAW. Dit zijn enkele comfortabele acomodaties die je helpen om helemaal tot rust te komen:
Essence, Eren Rent a Car en 724 Rent maken het ophalen van een huurauto op Sabiha Gökçen International Airport heel eenvoudig. Deze betrouwbare aanbieders bevinden zich rond of in de terminal en zorgen ervoor dat je snel onderweg bent.
Pak de beste prijs door je huurauto vanaf SAW vier weken van tevoren te reserveren. Je kunt dan ook een ruimere keuze aan huurauto's verwachten.
Beste tijd om naar Istanbul te gaan
April is de populairste maand voor vluchten van Santo Domingo naar Istanbul. Wil je reizen wanneer het minder druk is? Ga dan in februari naar Istanbul.
Voordat je je tickets van Santo Domingo naar Istanbul boekt, denk na over het type weer waar je van houdt. Augustus is de warmste maand in Istanbul, met temperaturen tussen de 20 °C en 30 °C.
Reis je graag in koelere omstandigheden? Zoek dan naar een goedkope vlucht van Santo Domingo naar Istanbul in januari, wanneer de temperaturen gemiddeld tussen de 2 °C en 11 °C liggen.
Meer over Istanbul
Zodra je je vlucht van Santo Domingo naar Istanbul hebt geboekt, kun je bepalen waar je je koffers neerzet. Maak een van deze acomodaties je uitvalsbasis voor het verkennen van Istanbul:
Het Topkapi-paleis en de Basiliek Cisterne zijn slechts het begin van de belangrijkste attracties die je op je Istanbul-reisroute moet zetten. Zet je je sightseeing voortzetten voort bij de Galata-toren.
Ontdek meer van Turkije
Je hebt Istanbul bezocht, nu is het tijd om meer van Turkije te ontdekken. Reis ongeveer 354 km naar het oosten naar Ankara om de populaire bezienswaardigheden te bezoeken. Van het Museum voor Anatolische Beschavingen tot de Kocatepe-moskee (Kocatepe Camii) en Gençlik Park – je hebt een vol programma voor de boeg.
Ongeveer 322 km ten zuidwesten van Istanbul ligt Izmir, een andere essentiële stop in Turkije. Geen bezoek is compleet zonder een bezoek aan Kordonboyu, kasteel Kadifekale en het Konak-plein.