Reizen van Seoel naar Nagasaki Airport (NGS): dit moet je weten
Begin je reisplanning door uit te zoeken vanaf welke luchthaven je vertrekt voor je vlucht van Seoel naar Nagasaki Airport (NGS). Incheon International Airport (ICN) en Gimpo International Airport (GMP) zijn de twee belangrijkste luchthavens van Seoel.
Een directe vlucht van Seoel naar Nagasaki Airport duurt gemiddeld 1 uur en 30 minuten.
Nagasaki (waar Nagasaki Airport ligt) en Seoel vallen beide in tijdzone UTC+9. Je kunt vliegen zonder dat je rekening hoeft te houden met tijdsverschil.
De drukste route is van Incheon International Airport (ICN) naar Nagasaki Airport (NGS). Er zijn wekelijks 3 directe vluchten. Korean Air verzorgt een vlucht om 07:30 tussen ICN en NGS.
Je vlucht van Seoel naar NGS wacht niet als je te laat bent, dus zorg dat je op tijd op de luchthaven bent. Kom tot een uur van tevoren voor binnenlandse vluchten en twee uur eerder voor internationale vluchten.
Vertragingen bij de check-in en beveiliging komen vaker voor tijdens het hoogseizoen, dus gun jezelf nog meer tijd. Onze aanbeveling voor drukke periodes? Kom tot vier uur eerder voor internationale vluchten en twee uur voor binnenlandse vertrekken.
Luchthavens in Seoul
Incheon International Airport (ICN)
Je kunt een directe vlucht van Seoul naar Nagasaki Airport (NGS) vinden vanaf Incheon International Airport (ICN).
Korean Air is een bekende luchtvaartmaatschappij die directe vluchten van Seoul naar Nagasaki Airport aanbiedt vanaf ICN.
De luchtvaartmaatschappij met de meeste boekingen tussen ICN en NGS is Korean Air.
De afstand van het centrum van Seoul naar ICN is ongeveer 48 km. Bekijk Google Maps voor de beste route, of je nu met de auto gaat of het openbaar vervoer neemt.
Wil je ontspannen aan je reis beginnen? Verblijf dan in de buurt van Incheon International Airport. Of je nu een vroege vlucht van Seoul naar Nagasaki Airport hebt geboekt of gewoon zonder stress wilt reizen, deze hotels bieden de perfecte oplossing:
Wat betreft de punctualiteit van Incheon International Airport tonen gegevens aan dat 54,5 % van de vluchten op tijd aankomt.
Gimpo International Airport (GMP)
Maak een tussenstop tijdens je vlucht van Seoul naar Nagasaki Airport met een tussenstop op Haneda Airport (HND). Als belangrijkste overstappunt tussen Gimpo International Airport en NGS biedt dit een uitstekende gelegenheid om even bij te komen voor het volgende deel van je reis.
GMP ligt ongeveer 16 km van het centrum van Seoul. Plan van tevoren de snelste route naar de terminal.
Vertrek je vroeg? Overweeg dan om de dag voor je vlucht van Seoul naar NGS in te checken bij een van deze hotels bij Gimpo International Airport:
Wat betreft stiptheid heeft Gimpo International Airport een punctualiteitspercentage van 75,94 % voor aankomsten.
Over Nagasaki Airport (NGS)
Als je met een late vlucht van Seoul op Nagasaki Airport aankomt, is er niets zo handig als overnachten vlak bij de terminal. Pak je koffers van de bagageband en geniet kort daarna van een douche en een goede nachtrust in een van deze accommodaties bij NGS:
Huur een huurauto op Nagasaki Airport en verken Nagasaki en omgeving op eigen gelegenheid. スカイレンタカー, Budget en バジェットレンタカー zijn uitstekende verhuurders die je hier kunt boeken.
Verzeker jezelf van de laagste prijs door je huurauto ongeveer een week van tevoren te reserveren voor je vlucht van Seoul naar Nagasaki Airport.
Het adres van NGS is 593 Mishimamachi, Omura.
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Seoul naar Nagasaki Airport (NGS)
84 € is de laagste prijs voor een enkele reis van Seoul naar Nagasaki Airport. Retourtickets zijn er vanaf 147 €. Deze tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van beschikbaarheid en vraag.
Voor goedkope vluchten van Seoul naar NGS boek je het beste twee maanden van tevoren.
In juli heb je de beste kans op een goede deal voor een ticket van Seoul naar Nagasaki Airport. Wil je op een ander moment van het jaar reizen? Dan toont de tool 'Hele maand' je de laagste prijzen per maand.
Je hoeft niet elke dag te checken of de prijzen zijn gedaald – stel gewoon een Prijsalarm in. We sturen je meteen een melding zodra er een lager tarief beschikbaar is voor vluchten van Seoul naar NGS.
Vind de perfecte vlucht van Seoul naar Nagasaki Airport met behulp van onze filters. Kies je ideale vertrek- en aankomsttijden, luchtvaartmaatschappijen en het aantal tussenstops. Je kunt je resultaten ook sorteren op 'Snelste eerst', 'Goedkoopste eerst' of 'Aanbevolen'.
De beste tijd om van Seoul naar Nagasaki Airport (NGS) te vliegen
Februari is de rustigste maand voor vluchten van Seoul naar Nagasaki Airport (NGS), terwijl juni de drukste is. Kies de beste reistijd naar Nagasaki op basis van of je een bruisende sfeer wilt of juist een meer ontspannen sfeer.
Augustus is de warmste maand in Nagasaki, met temperaturen tussen de 24 °C en 29 °C. Boek dan je vliegticket van Seoul naar NGS als dat jouw ideale weer is.
Als je liever in koelere omstandigheden reist, zoek dan naar een voordelig ticket van Seoul naar Nagasaki Airport in januari, wanneer de temperaturen tussen de 5 °C en 11 °C liggen.
Meer over Nagasaki
Zorg voor een goede start van je reis naar Nagasaki door de perfecte accommodatie te kiezen. Nadat je je vlucht van Seoul naar Nagasaki Airport hebt geboekt, kun je onze selectie accommodaties bekijken, zoals:
Er valt zoveel te zien en te beleven in deze stad dat het moeilijk kan zijn om te weten waar je moet beginnen. Mt. Inasa, het Hypocentrum van de Atoombom en Nagasaki Peace Memorial Hall for the Atomic Bomb Victims zijn belangrijke bezienswaardigheden die zeker op elke goed doordachte Nagasaki-reisroute thuishoren.
Ontdek meer van Japan
Fukuoka is slechts een van de vele plekken in Japan die wachten om ontdekt te worden nadat je Nagasaki hebt verkend. Op ongeveer 90 km naar het noordoosten vind je bekende attracties zoals de Itsukushima Shrine, teamLab Forest Fukuoka en het levensgrote RX-93ff ν Gundam-standbeeld.
Kagoshima is een andere bestemming die je niet mag missen in Japan en ligt ongeveer 160 km ten zuiden van Nagasaki. Geen reis is compleet zonder de berg Sakurajima en Rainbow Beach te hebben bezocht.
