Vliegen van Düsseldorf naar Balikesir Koca Seyit Airport (EDO): wat je moet weten
Düsseldorf heeft meerdere luchthavens waar je je reis kunt beginnen. Ontdek je opties voor het boeken van een vlucht van Düsseldorf naar Balikesir Koca Seyit Airport (EDO) vanaf Düsseldorf International Airport (DUS) of Weeze Airport (NRN).
Reken op een vliegtijd van 3 uur en 10 minuten. Dat is gemiddeld de tijd voor een directe vlucht van Düsseldorf naar Balikesir Koca Seyit Airport.
De tijdzone in Edremit/Korfez is UTC+3, wat twee uur voorloopt op Düsseldorf. Balikesir Koca Seyit Airport bevindt zich in Edremit/Korfez.
Düsseldorf International Airport (DUS) naar Balikesir Koca Seyit Airport (EDO) is de drukste route, met 2 directe vluchten per week. Je kunt van DUS naar EDO vliegen met SunExpress met vertrek om 7:25.
Je vlucht van Düsseldorf naar EDO wacht niet als je te laat bent, dus zorg dat je op tijd op de luchthaven bent. Kom een uur van tevoren voor binnenlandse vluchten en twee uur van tevoren voor internationale reizen.
Tijdens het hoogseizoen kun je langere wachttijden verwachten, dus kom nog eerder. Reken op minimaal twee uur voor binnenlandse vluchten en wel vier uur voor internationale reizen.
Luchthavens in Düsseldorf
Düsseldorf International Airport (DUS)
Je kunt een directe vlucht nemen van Düsseldorf naar Balikesir Koca Seyit Airport (EDO) die vertrekt vanaf Düsseldorf International Airport (DUS).
Wanneer je vertrekt vanaf DUS, kun je een directe vlucht nemen van Düsseldorf naar Balikesir Koca Seyit Airport met SunExpress.
De voorkeurskeuze voor reizigers die vliegen tussen DUS en EDO is SunExpress.
De maatschappij met de beste stiptheidsprestaties op deze route is SunExpress.
Of je nu graag een andere stad wilt ontdekken als onderdeel van je reis of gewoon een tussenstop wilt inlassen, wij maken het makkelijk om een vlucht met overstap te vinden. Om je opties te vergelijken die vertrekken vanaf Düsseldorf International Airport (DUS), deselecteer 'Directe vluchten'. Istanbul Atatürk Airport (IST) is een tussenstop die je kunt maken bij het zoeken naar goedkope vluchten van Düsseldorf naar EDO.
DUS ligt ongeveer 10 km van het centrum van Düsseldorf. Als je een taxi neemt, rijdt of gebruikmaakt van een ride-sharing service vanuit het centrum, duurt het ongeveer 15 minuten om er te komen, afhankelijk van het verkeer. Als je van plan bent het openbaar vervoer te nemen, reken dan op een reistijd van ongeveer 40 minuten.
Neem je een vroege vlucht van Düsseldorf naar Balikesir Koca Seyit Airport? Vermijd de stress van haasten naar de terminal (en gun jezelf wat extra slaap) door te overnachten in een van deze hotels bij Düsseldorf International Airport:
78,28 % van de vluchten die vertrekken vanaf Düsseldorf International Airport komt op tijd aan op de bestemming.
Weeze Airport (NRN)
Met het openbaar vervoer reis je vanuit het centrum van Düsseldorf in ongeveer 2 uur en 20 minuten naar NRN. De terminal ligt ongeveer 80 km verderop, en met de auto duurt de reis ongeveer 1 uur en 5 minuten.
Begin je vakantie alvast met een extra nachtje weg van huis. Voordat je je vlucht van Düsseldorf naar EDO pakt, kun je tot rust komen in een van deze hotels vlak bij Weeze Airport:
Vluchten vanaf Weeze Airport staan bekend om hun punctualiteit: 80,87 % landt op tijd.
Over Balikesir Koca Seyit Airport (EDO)
Als je met een late vlucht van Düsseldorf naar Balikesir Koca Seyit Airport (EDO) aankomt, gaat er weinig boven het gemak van een overnachting vlak bij de terminal. Pak je koffers van de bagageband en kort daarna kun je al douchen en uitrusten in een van deze opties bij EDO:
Huur een huurauto op Balikesir Koca Seyit Airport en ontdek Edremit/Korfez en omgeving op eigen gelegenheid. Avec car rentals, Alamo en Enterprise zijn betrouwbare verhuurders waarmee je hier kunt boeken.
Voor de laagste prijs reserveer je je auto van tevoren – ongeveer twee weken voor je vlucht van Düsseldorf naar Balikesir Koca Seyit Airport.
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Düsseldorf naar Balikesir Koca Seyit Airport (EDO)
Op dit moment is 73 € de laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Düsseldorf naar Balikesir Koca Seyit Airport. De goedkoopste prijs voor een retourvlucht is 149 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de vraag op het moment van boeken.
Voor de goedkoopste vluchten van Düsseldorf naar EDO boek je je ticket het beste acht maanden van tevoren.
De beste maand om voordelige tickets van Düsseldorf naar Balikesir Koca Seyit Airport te vinden is januari. Gebruik de tool 'Hele maand' om prijzen te vergelijken en kies vervolgens de datums met de laagste tarieven.
Bespaar tijd bij het zoeken naar goedkope vliegtickets van Düsseldorf naar EDO door een prijsalarm in te stellen. We sturen je een e-mail of app-melding zodra er een lager tarief beschikbaar komt.
Met filters vind je makkelijker een goede deal voor je vlucht van Düsseldorf naar Balikesir Koca Seyit Airport. Kies de luchtvaartmaatschappijen, vluchttijden en tussenstops die bij je plannen passen. Sorteer de resultaten vervolgens op 'Goedkoopste eerst' om snel de voordeligste optie te vinden.
De beste tijd om van Düsseldorf naar Balıkesir Koca Seyit Airport (EDO) te vliegen
Denk goed na over wat voor soort vakantie je wilt wanneer je je reisdata kiest. Februari is de rustigste maand om Edremit / Korfez te bezoeken. In juli boeken de meeste mensen vluchten van Düsseldorf naar Balıkesir Koca Seyit Airport (EDO) – perfect als je juist op zoek bent naar meer drukte.
Voordat je je vliegticket van Düsseldorf naar EDO vastlegt, bedenk welk weer het beste bij je past. Augustus is de warmste maand in Edremit / Korfez, met temperaturen tussen de 20 °C en 33 °C.
In januari liggen de temperaturen tussen de 2 °C en 13 °C. Zoek rond die tijd naar goedkope tickets van Düsseldorf naar Balıkesir Koca Seyit Airport als je liever reist wanneer het koeler is.
Meer over Edremit / Korfez
Vervolg je reis naar Edremit / Korfez goed door de ideale plek om te verblijven te kiezen. Zodra je je vlucht van Düsseldorf naar Balıkesir Koca Seyit Airport hebt geboekt, kun je door onze selectie hotels bladeren, waaronder:
Je reis naar Edremit / Korfez zou niet compleet zijn zonder enkele bezienswaardigheden te bezoeken. Populaire attracties die je tijd waard zijn, zijn onder andere Çeşme, KAZDAĞI MİLLİ PARKI en Kaz Dağı Yayla Glamping.
Ontdek meer van Turkije
Edremit / Korfez heeft veel te bieden, maar er zijn nog zoveel andere uithoeken van Turkije die wachten om ontdekt te worden. Ongeveer 225 km ten noordoosten van Edremit / Korfez ligt Istanbul, waar je agenda meer dan vol zal zijn. Begin met topattracties zoals de Hagia Sophia, het Hagia Sophia Museum en de Historische Gebieden van Istanbul.
Ongeveer 130 km ten zuiden van Edremit / Korfez is Izmir een andere essentiële stop in Turkije. Beleef de belangrijkste hoogtepunten, te beginnen met de Egeïsche Kust, de Smyrna Basiliek en Kordonboyu.