Vliegen van Liverpool John Lennon Airport (LPL) naar Izmir Adnan Menderes Airport (ADB): wat je moet weten
Met een directe vlucht van Liverpool John Lennon Airport naar Izmir Adnan Menderes Airport ben je gemiddeld 4 uur en 5 minuten onderweg.
Izmir ligt drie uur voor op Liverpool en valt in tijdzone UTC+3.
Zorg ervoor dat je op tijd bent voor je LPL-ADB-vlucht door voldoende tijd in te plannen om door de luchthaven te navigeren en je gate te vinden. De vuistregel is: twee uur van tevoren voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vluchten.
Reis je tijdens een drukke periode zoals augustus? Grote feestdagen en andere populaire reisperioden kunnen langere wachtrijen bij de check-in en beveiliging betekenen. Speel op safe en kom tot vier uur van tevoren voor internationale vluchten en twee uur voor binnenlandse vluchten.
EasyJet is je ticket naar Izmir (en misschien ook andere prachtige plekjes in Turkije!). Bekijk de directe vluchten van Liverpool John Lennon Airport naar Izmir Adnan Menderes Airport die deze maatschappij aanbiedt.
De meeste reizigers kiezen ervoor om met easyJet op deze route te vliegen.
Overweeg een tussenstop toe te voegen bij het boeken van je ticket van Liverpool John Lennon Airport naar Izmir Adnan Menderes Airport. Vink gewoon 'Directe vluchten' uit om je reis op te splitsen, of misschien een nieuwe stad onderweg te ontdekken. Hier kun je stoppen tussen LPL en ADB:
Dublin Airport
Geneve Airport
Charles de Gaulle Airport
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Liverpool John Lennon Airport (LPL) naar Izmir Adnan Menderes Airport (ADB)
100 € is de laagste prijs voor een enkele reis van Liverpool John Lennon Airport naar Izmir Adnan Menderes Airport. Retourvluchten beginnen vanaf 205 €. Deze prijzen kunnen wijzigen afhankelijk van beschikbaarheid.
Voor goedkope tickets van LPL naar ADB boek je het beste 11 maanden van tevoren.
Oktober is de goedkoopste maand voor vluchten van Liverpool John Lennon Airport naar Izmir Adnan Menderes Airport. Als je op een ander moment moet vliegen, toont de tool 'Hele maand' je de laagste tarieven per maand.
Goedkope vluchten van LPL naar ADB vinden is heel eenvoudig met Prijsalarmen. Stel gewoon een automatisch alarm in en we laten je weten zodra er een lager tarief beschikbaar komt.
Pas je vluchten aan met filters. Selecteer je ideale vertrek- en aankomsttijden, totale reisduur en luchtvaartmaatschappijen. Je kunt resultaten ook sorteren op 'Aanbevolen', 'Goedkoopste eerst' of 'Snelste eerst' voor vluchten van Liverpool John Lennon Airport naar Izmir Adnan Menderes Airport.
Handige informatie over Liverpool John Lennon Airport (LPL)
Wat betreft de punctualiteit van Liverpool John Lennon Airport: 74,3 % van de vluchten komt op tijd aan volgens schema.
Liverpool John Lennon Airport ligt ongeveer 16 km van het centrum van Liverpool. Met de taxi, een ritdienst of eigen vervoer vanuit het centrum ben je er in ongeveer 30 minuten, afhankelijk van het verkeer.
De reis met het openbaar vervoer duurt meestal 50 minuten.
Begin je reis ontspannen door in de buurt van LPL te overnachten. Of je nu een vroege vlucht van Liverpool John Lennon Airport naar Izmir Adnan Menderes Airport hebt geboekt of gewoon niet gehaast wilt zijn – deze hotels zijn perfect:
Aankomst op Izmir Adnan Menderes Airport (ADB)
Het laatste wat je wilt na een late vlucht van Liverpool John Lennon Airport naar Izmir Adnan Menderes Airport is een lange reis naar je hotel. Verblijf daarom in een van deze accommodaties vlak bij ADB:
Ontdek grenzeloos met een huurauto van Izmir Adnan Menderes Airport. Haal je auto op bij Hit, Essence of Goldcar en verken Izmir en omgeving naar hartenlust.
Door je huurauto vanaf Izmir Adnan Menderes Airport ongeveer een week van tevoren te reserveren, vergroot je de kans op een scherpe prijs.
Van Izmir Adnan Menderes Airport (ADB) naar het centrum van Izmir
Izmir Adnan Menderes Airport ligt ongeveer 18 km van het centrum van Izmir. Met de auto ben je in zo'n 25 minuten in het centrum.
Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 40 minuten.
Wanneer vliegen naar Izmir Adnan Menderes Airport (ADB)
Het is tijd om je reisdata te plannen voor je vlucht van Liverpool John Lennon Airport naar Izmir Adnan Menderes Airport. Augustus is de populairste maand om naar Izmir te reizen. Hou je van een rustigere sfeer? Ga dan in april.
De warmste maand in Izmir is augustus, met temperaturen tussen 21 °C en 36 °C. Boek je vluchten van Liverpool John Lennon Airport naar Izmir Adnan Menderes Airport in deze maand als je van dit warme weer houdt.
Zoek naar goedkope tickets van LPL naar ADB in januari als je liever reist bij koelere temperaturen. Dan zijn de temperaturen het laagst, gemiddeld tussen 2 °C en 15 °C.
Ontdek meer van Turkije
Je hebt Izmir gezien, nu is het tijd om meer van Turkije te ontdekken. Reis ongeveer 320 km naar het noordoosten naar Istanbul om de belangrijkste bezienswaardigheden te bezoeken. Van het Topkapi-paleis tot de Basilica Cisterne en de Galata-toren – er wacht je een vol programma.
Bursa is een andere populaire bestemming in Turkije en ligt ongeveer 260 km ten noordoosten van Izmir. Geen reis is compleet zonder een bezoek aan Koza Han, het Bursa City Museum en de Irgandi-brug.