Reizen van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD) naar Bucharest Henri Coandă International Airport (OTP): wat je moet weten
Een directe vlucht van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Bucharest Henri Coandă International Airport duurt ongeveer 3 uur en 50 minuten.
Boekarest valt in tijdzone UTC+2, waardoor Boekarest een uur vóór ligt op Madrid.
Er zijn wekelijks 29 vluchten van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Bucharest Henri Coandă International Airport. Voor een vroeg vertrek kun je de Ryanair-vlucht van 05:45 nemen. Wil je liever optimaal gebruik maken van je tijd voordat je vertrekt, dan is de laatste vlucht om 20:30 met Wizz Air Malta.
Zorg dat je op tijd op de luchthaven bent, zodat je je MAD–OTP-vlucht niet mist. Wees er minstens twee uur van tevoren voor internationale vluchten en een uur vroeger voor binnenlandse vluchten om last-minute stress te voorkomen.
In drukke maanden zoals juli kun je langere rijen verwachten. Als je tot vier uur van tevoren arriveert voor een internationale vlucht en twee uur voor binnenlandse vluchten, heb je ruim de tijd voor de veiligheidscontrole en het instappen.
Er zijn verschillende luchtvaartmaatschappijen die directe vluchten uitvoeren van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Bucharest Henri Coandă International Airport. Wanneer je klaar bent om je vakantie in Boekarest te beginnen, brengt een van deze maatschappijen je naar dit bijzondere stukje Roemenië:
De luchtvaartmaatschappij waar de meeste reizigers de voorkeur aan geven op deze route is Ryanair.
De meest punctuele maatschappij die MAD–OTP-vluchten aanbiedt is Ryanair. Hun vluchten landen 71,19 % van de tijd volgens schema.
Overweeg een tussenstop toe te voegen bij het boeken van je ticket van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Bucharest Henri Coandă International Airport. Schakel gewoon 'Directe vluchten' uit om je reis op te delen, of misschien zelfs een nieuwe stad onderweg te verkennen. Hier kun je stoppen tussen MAD en OTP:
Leonardo da Vinci-Fiumicino Airport
Guglielmo Marconi Airport
Vienna International Airport
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport (MAD) naar Bucharest Henri Coanda International Airport (OTP)
Op dit moment is 35 € de laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport naar Bucharest Henri Coanda International Airport. Voor een retourticket is de beste prijs 72 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen, afhankelijk van de beschikbaarheid op het moment van boeken.
Voor de goedkoopste tickets van MAD naar OTP boek je het beste zes maanden van tevoren.
De goedkoopste maand voor vluchten van Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport naar Bucharest Henri Coanda International Airport is mei. Heb je flexibele reisdata? Gebruik dan de tool 'Hele maand' om de laagste tarieven te bekijken.
Goedkope vluchten van MAD naar OTP vinden is een fluitje van een cent met Prijsalarmen. Stel gewoon een alarm in en we laten je weten zodra er een nieuw gereduceerd tarief verschijnt.
Met de filters kun je je ideale aankomst- en vertrektijden, luchtvaartmaatschappijen en aantal tussenstops selecteren. Of sorteer je resultaten op 'Goedkoopste eerst' om de beste aanbiedingen te zien voor vluchten van Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport naar Bucharest Henri Coanda International Airport.
Handige informatie over Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD)
78,23 % van de vluchten vanaf Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport komt op tijd aan op de bestemming.
Van het centrum van Madrid naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport is het ongeveer 18 km. Afhankelijk van het verkeer duurt de rit zo'n 25 minuten als je een taxi neemt, een ritje deelt of zelf rijdt.
Met het openbaar vervoer kun je rekenen op een reistijd van ongeveer 35 minuten.
Op zoek naar een handig hotel in de buurt van MAD? Als je een vroege vlucht hebt van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Bucharest Henri Coandă International Airport, dan brengen deze accommodaties je binnen enkele minuten bij de incheckbalie:
Aankomst op Bucharest Henri Coandă International Airport (OTP)
Als je een late vlucht van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Bucharest Henri Coandă International Airport hebt, is er niets zo handig als een overnachting vlak bij de terminal. Pak je bagage van de band en ontspan kort daarna onder de douche in een van deze hotels bij OTP:
Begin meteen je avontuur door een huurauto op te halen bij Bucharest Henri Coandă International Airport. Huur een auto bij Klass Wagen, Pricecarz of Surprice om Boekarest en de omgeving te verkennen.
Verzeker jezelf van de laagste prijs door je huurauto bij Bucharest Henri Coandă International Airport ongeveer een week van tevoren te boeken.
Van Bucharest Henri Coanda International Airport (OTP) naar het centrum van Boekarest
Bucharest Henri Coanda International Airport ligt ongeveer 21 km van het centrum van Boekarest. De rit duurt ongeveer 35 minuten.
Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 1 uur en 35 minuten.
Wanneer vliegen naar Bucharest Henri Coandă International Airport (OTP)
De rustigste maand voor een vlucht van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Bucharest Henri Coandă International Airport is april, terwijl juli het drukst is. Kies het ideale moment om naar Boekarest te gaan, afhankelijk van of je de voorkeur geeft aan een levendige sfeer of een meer ontspannen ambiance.
De warmste maand in Boekarest is augustus, met temperaturen tussen de 17 °C en 33 °C. Boek je vluchten van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Bucharest Henri Coandă International Airport in deze maand als je van dit soort weer houdt.
Voor koelere omstandigheden kun je in januari zoeken naar een voordelig ticket van MAD naar OTP. De gemiddelde temperaturen liggen dan tussen de -9 °C en 8 °C.
Ontdek meer van Roemenië
Iași is slechts een van de vele steden in Roemenië die wachten om ontdekt te worden nadat je de bezienswaardigheden van Boekarest hebt verkend. Op ongeveer 320 km naar het noorden vind je populaire bezienswaardigheden zoals het Cultuurpaleis, de Sint-Nicolaaskerk en het Golia-klooster.
Als je tijd hebt om nog een belangrijke bestemming in Roemenië te bezoeken, ga dan naar Cluj-Napoca, ongeveer 320 km ten noordwesten van Boekarest. De Sint-Michielskerk, het Hoia Baciu-bos en het Banffy-paleis behoren tot de grootste trekpleisters.