Vliegen van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD) naar Riga International Airport (RIX): wat je moet weten
De gemiddelde vliegduur van een directe vlucht van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Riga International Airport is 4 uur en 5 minuten.
Riga valt in tijdzone UTC+2, waardoor Riga één uur voorloopt op Madrid.
Vluchten van MAD naar RIX beginnen vanaf 17:00 — de eerste met Air Baltic. Het laatste vertrek is om 17:15 met Air Baltic. In totaal kun je kiezen uit vier wekelijkse vluchten van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Riga International Airport.
Je MAD–RIX-vlucht wacht niet als je te laat bent, dus vergeet niet om op tijd in te checken. Kom tot één uur van tevoren voor binnenlandse vluchten en twee uur eerder bij internationale vluchten.
Reis je tijdens een drukke periode zoals juli? Schoolvakanties en andere piekperiodes kunnen zorgen voor langere rijen en vertragingen bij de beveiliging. Speel op safe en kom tot vier uur van tevoren voor internationale vluchten en twee uur voor binnenlandse vertrekken.
Air Baltic is je ticket om Riga te verkennen (en misschien wel andere spannende uithoeken van Letland!). Bekijk de directe vluchten van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Riga International Airport die deze maatschappij aanbiedt.
De luchtvaartmaatschappij die passagiers het vaakst boeken op deze route is Air Baltic.
Air Baltic is de meest punctuele maatschappij die MAD–RIX-vluchten aanbiedt.
Overweeg een tussenstop toe te voegen bij het boeken van je ticket van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Riga International Airport. Vink gewoon 'Directe vluchten' uit om je reis op te delen, of misschien zelfs een nieuwe stad onderweg te verkennen. Hier zijn enkele opties tussen MAD en RIX:
Brussels Airport
Frankfurt Airport
Berlin Brandenburg Airport
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport (MAD) naar Riga International Airport (RIX)
De laagste prijs die we hebben gevonden voor een enkele reis van Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport naar Riga International Airport is 59 €. Een retourvlucht kost momenteel 122 €. Deze prijzen kunnen variëren, afhankelijk van de beschikbaarheid en wanneer je boekt.
Voor de goedkoopste tickets van MAD naar RIX kun je het beste zes maanden van tevoren boeken.
Mei is de goedkoopste maand om te vliegen van Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport naar Riga International Airport. Wil je op een ander moment reizen? Dan toont de tool 'Hele maand' je de laagste vliegprijzen voor elke maand.
Met een Prijsalarm hoef je niet elke dag te controleren of de prijzen zijn gedaald. We houden je automatisch op de hoogte zodra de prijs verandert voor goedkope vluchten van MAD naar RIX.
Gebruik de filters om je gewenste vertrek- en aankomsttijden, luchtvaartmaatschappijen en aantal tussenstops te selecteren. Of sorteer je resultaten op 'Goedkoopste eerst' om de beste deals te vinden voor vluchten van Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport naar Riga International Airport.
Handige informatie over Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD)
78,23 % van de vluchten die vertrekken vanaf Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport komt op tijd aan op de bestemming.
Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport ligt ongeveer 18 km van het centrum van Madrid. Als je een taxi neemt, gebruikmaakt van een ride-sharing service of zelf rijdt vanuit het centrum, duurt de reis ongeveer 25 minuten, afhankelijk van het verkeer.
Van plan om het openbaar vervoer te nemen? Reken dan op een reistijd van ongeveer 35 minuten.
Heb je een vroege vlucht van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Riga International Airport? Vermijd de stress van het haasten naar de luchthaven (en gun jezelf wat extra kostbare slaap) door een van deze hotels dicht bij MAD te kiezen:
Aankomst op Riga International Airport (RIX)
Heb je een late vlucht van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Riga International Airport? Dan is er niets fijner dan een overnachting vlakbij de terminal. Pak je koffers van de band en geniet kort daarna van een douche en welverdiende rust in een van deze accommodaties bij RIX:
Huur een huurauto op Riga International Airport en ontdek Riga en omgeving in je eigen tempo. Panek, Green Motion en Carwiz zijn populaire aanbieders waarmee je hier kunt boeken.
Voor de beste prijs kun je het beste ongeveer vier weken van tevoren je auto boeken op Riga International Airport.
Van Riga International Airport (RIX) naar het centrum van Riga
Vanaf Riga International Airport ligt het centrum van Riga op ongeveer 11 km afstand. Met de auto ben je in ongeveer 20 minuten in het centrum.
Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 50 minuten.
Wanneer vliegen naar Riga International Airport (RIX)
Juli is de drukste maand voor vluchten van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Riga International Airport. Om de drukte te vermijden kun je het beste in februari naar Riga reizen.
Bij het boeken van je vlucht van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Riga International Airport is het handig om rekening te houden met het soort weer waar je van houdt. Juli is de warmste maand in Riga, met temperaturen tussen de 13 °C en 26 °C.
In januari liggen de gemiddelde temperaturen tussen -12 °C en 4 °C. Zoek rond die tijd naar goedkope tickets van MAD naar RIX als je graag in koelere omstandigheden reist.
Ontdek meer van Letland
Je hebt Riga gezien, nu is het tijd om andere uithoeken van Letland te verkennen. Reis ongeveer 190 km naar het zuidoosten naar Daugavpils om de populaire bezienswaardigheden af te vinken. Van parken tot Cietokšņa promenāde en Za_Pochtoi – je hebt een bomvol programma voor de boeg.
Ongeveer 40 km ten zuidwesten van Riga ligt Jelgava, een andere favoriete tussenstop in Letland. Beleef de belangrijkste hoogtepunten, te beginnen met Jelgavas pludmale, Jelgavas Vecpilsētas māja en Šamota skulptūru parks Pasta salā.