Goedkope vluchten van Madrid (MAD) naar Panama-stad (PTYA)

Vergelijk vluchtaanbiedingen van Madrid naar Panama-stad

Vind de goedkoopste maand of zelfs dag van het jaar om naar Panama-stad te vliegen

Boek de beste ritprijs naar Panama-stad zonder extra kosten

Voordelige vluchten van de luchthaven Madrid naar Panama-stad

Ben je op zoek naar goedkope lastminutevluchten of de beste retourvluchten van Madrid naar Panama-stad? Volgende maand zijn de retourvluchtprijzen vanaf 633 €. Vind hier de laagste prijzen voor enkele en retourvluchten.
Is dit een goede vluchtprijs? We laten het je weten.We vergelijken de huidige vluchtprijzen van luchthaven Madrid naar Panama-stad met wat reizigers meestal betalen, zodat je kunt zien of het nu een goed moment is om te boeken of dat het de moeite waard is om te wachten.

Vind de goedkoopste maand om te vliegen van Madrid naar Panama-stad

We houden de tarieven altijd in de gaten, zodat je binnen enkele seconden de beste aanbiedingen kunt vinden. Het lijkt erop dat vliegtickets van Madrid naar Panama-stad momenteel het goedkoopst zijn in mei.

Directe vluchten van Madrid naar Panama-stad

Alternatieve routes van Madrid naar Panama-stad

Zoek je de goedkoopste, snelste of makkelijkste route van Madrid naar Panama-stad? Je kunt ook op de volgende luchthavens vliegen.

Goedkope vliegtickets van Madrid naar Panama-stad vinden: veelgestelde vragen

Er zijn 3 vliegvelden in Panama-stad: Panama City Paitilla, Balboa en Panama City Tocumen Internationaal.
De beste prijs die we hebben gevonden voor een heen- en terugvlucht van Madrid naar Panama-stad is 552 €. Dit is een schatting gebaseerd op recente informatie van luchtvaartmaatschappijen en reisaanbieders. De prijs is onderhevig aan verandering en beschikbaarheid.
De gemiddelde vliegtijd van Madrid naar Panama-stad is 10 uur en 53 minuten.
Copa, Etihad Airways en Air Europa bieden rechtstreekse vluchten van Madrid naar Panama-stad.
Er zijn 75 vluchten per week van Madrid naar Panama-stad in maart 2026.
De maand met de goedkoopste vliegtickets van Madrid naar Panama-stad is meestal mei.
Als je vliegt vanaf luchthaven Madrid is de goedkoopste luchthaven in de buurt van Panama-stad Panama City Tocumen Internationaal – dat is 17.9 km van het centrum van Panama-stad. We hebben vluchten naar deze luchthaven gevonden vanaf 552 €.
Na alles te hebben berekend op onze vluchtkalender, zagen we dat vluchten vanaf luchthaven Madrid naar Panama-stad momenteel het goedkoopst zijn op vrijdag 8 mei 2026.
Ja, de gemiddelde vliegtijd is 10 uur en 53 minuten.
We tonen alle prijzen van meer dan 1200 luchtvaartmaatschappijen en reisbureaus en vergelijken deze voor je. Dat scheelt jou een hoop werk! Als je weet dat je naar Panama-stad wilt vliegen, maar nog niet klaar bent om te boeken, stel dan een Prijsalarm in. Wij volgen de prijzen voor je en houden je op de hoogte van prijsstijgingen of -dalingen.
We hebben alle cijfers in onze vluchtkalender doorgenomen en het lijkt erop dat de goedkoopste tijd om een vlucht naar Panama-stad te boeken ongeveer 40 dagen van tevoren is, dus wacht niet tot het laatste moment voor je vlucht.
De gemiddelde temperatuur in maart ligt meestal rond de 28°C. mei is meestal de warmste maand in Panama-stad, met een gemiddelde temperatuur van rond de 29°C. Je kunt de minste regen verwachten in februari. De koudste maand is oktober, met een gemiddelde temperatuur van 25°C. De regenachtigste maand is juni.
Iberia biedt momenteel de goedkoopste vliegtickets naar Panama-stad.

Vliegen van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD) naar Panama-Stad: wat je moet weten

  • Neem een directe vlucht van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Panama-Stad en je bent ongeveer 9 uur en 50 minuten onderweg.

  • Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport ligt in Madrid. Panama-Stad valt in tijdzone UTC-5 en loopt zes uur achter op Madrid.

  • De drukste route is van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD) naar Tocumen International Airport (PTY). Je hebt de keuze uit tien vluchten per week tussen deze twee luchthavens. Iberia biedt een vlucht om 11:45 tussen MAD en PTY.

  • Voor zorgeloos reizen kun je het beste twee uur van tevoren op de luchthaven zijn voor internationale vluchten en een uur voor binnenlandse vluchten. Zo heb je ruim de tijd om je MAD–Panama-Stad-vlucht te halen.

  • Tijdens drukke maanden zoals juli kun je beter wat eerder naar de luchthaven gaan dan normaal. Plan om twee uur voor binnenlandse vluchten en vier uur voor internationale vluchten aan te komen wanneer je tijdens het hoogseizoen reist.

  • Je kunt een direct ticket van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Panama-Stad boeken. Vervolg je reis op MAD en kom aan op Tocumen International Airport (PTY).

  • Air Europa is een populaire maatschappij die directe vluchten van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Panama-Stad aanbiedt.

  • Wij maken het eenvoudig om vliegtickets van MAD naar Panama-Stad met een tussenstop te boeken. Om al je opties te zien, deselecteer je 'Directe vluchten'. Kies vervolgens een vlucht met een tussenstop die lang genoeg is om de bezienswaardigheden van de stad van je keuze te bekijken. Populaire tussenstops zijn:

    • Miami International Airport (MIA)

    • El Dorado International Airport (BOG)

    • José María Córdova International Airport (MDE)

  • MAD ligt ongeveer 13 km van het centrum van Madrid en is met de auto in ongeveer 25 minuten te bereiken. De reis met het openbaar vervoer duurt ongeveer 35 minuten.

  • Op zoek naar een hotel dicht bij MAD? Als je een vroege vlucht vanaf Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Panama City hebt geboekt, brengen deze accommodaties je vrijwel tot aan de terminal:

  • Wat betreft de punctualiteit van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport: 78,23 % van de vluchten arriveert op tijd.

Zo vind je de goedkoopste vluchten van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD) naar Panama City

  • De laagste prijs die we hebben gezien voor een enkele reis van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Panama City is 254 €. De goedkoopste prijs voor een retourvlucht is 552 €. Houd er rekening mee dat tarieven kunnen wijzigen afhankelijk van de vraag op het moment van boeken.

  • Om goedkope vluchten van MAD naar Panama City te vinden, boek je van tevoren. Luchtvaartmaatschappijen bieden over het algemeen lagere prijzen wanneer tickets net in de verkoop gaan.

  • Met de zoekfunctie 'Hele maand' zie je de goedkoopste tickets van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Panama City voor de hele maand. Het is een handige manier om een goede deal te scoren als je reisdatums nog niet vaststaan.

  • Bespaar tijd bij het zoeken naar goedkope vluchten van MAD naar Panama City door een prijsalarm in te stellen. Je ontvangt een e-mail of melding via de app wanneer er een nieuw laag tarief wordt aangeboden.

  • Bespaar geld op je vlucht van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Panama City met behulp van onze filters. Kies je gewenste reisduur, vertrektijd en luchtvaartmaatschappijen, en sorteer de resultaten op 'Goedkoopste eerst' voor de beste deals.

Luchthavens in Panama-Stad

Tocumen International Airport (PTY)

  • De afstand van Tocumen International Airport (PTY) naar het centrum van Panama-Stad is ongeveer 21 km. Met de auto ben je er in ongeveer 20 minuten.

  • De reis naar het centrum met het openbaar vervoer duurt meestal 1 uur en 5 minuten.

  • Als je een late vlucht hebt van Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport naar Panama-Stad, gaat er niets boven het gemak van een overnachting vlak bij de terminal. Pak je bagage van de band en binnen de kortste keren lig je uitgerust onder de douche in een van deze accommodaties bij PTY:

  • Zet je avontuur in de versnelling door een huurauto op Tocumen International Airport op te halen. Huur een wagen bij Avis, Dollar of MEX om Panama-Stad en omgeving te verkennen.

  • Door je huurauto op Tocumen International Airport ongeveer drie weken van tevoren te boeken voor je vlucht van MAD naar Panama-Stad, maak je de meeste kans op het laagste tarief.

Marcos A. Gelabert International Airport (PAC)

  • Het centrum van Panama-Stad ligt op ongeveer 1,6 km van Marcos A. Gelabert International Airport (PAC). Zodra je vlucht van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Panama-Stad is geland en je het vliegveld hebt verlaten, duurt de rit ongeveer 5 minuten.

  • Als je met het openbaar vervoer reist, duurt de rit naar het centrum ongeveer 25 minuten.

  • Hang het 'Niet storen'-bordje aan je deur en kom tot rust in een hotel bij PAC. Hier zijn enkele opties waar je kunt verblijven na je MAD–Panama-Stad-vlucht:

  • Thrifty, Avis en Alamo maken het ophalen van een huurauto op Marcos A. Gelabert International Airport snel en eenvoudig. Deze betrouwbare maatschappijen bevinden zich in of rond de terminal en zorgen ervoor dat je binnen de kortste keren op pad kunt.

  • Vermijd last-minute prijsstijgingen. Door je vervoer drie weken van tevoren vast te leggen voor aankomst op PAC, kun je een betere prijs bemachtigen.

Panama Pacifico Airport (BLB)

  • Stap uit je vlucht van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Panama City en ga direct naar je hotel of begin meteen de stad te verkennen. Het centrum van Panama City ligt ongeveer 16 km van Panama Pacifico Airport (BLB) en is met de auto doorgaans in 20 minuten te bereiken.

  • Geniet van een ontspannen en comfortabele start van je vakantie door in te checken bij een hotel in de buurt van BLB na je MAD–Panama City-vlucht. Kom bij van een dag reizen of gun jezelf gewoon de tijd om je te oriënteren op een nieuwe bestemming bij:

  • Vervolg je reis zonder stress over hoe je op je bestemming komt met een huurauto van Panama Pacifico Airport. Boek je ideale vervoer bij vertrouwde namen zoals Sixt, Dollar en Thrifty.

  • Als je op zoek bent naar een specifiek type huurauto, boek dan je huurauto van BLB ongeveer een week van tevoren voor je vlucht van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Panama City. Zo heb je meer kans op je gewenste auto én een betere prijs.

Beste reistijd naar Panama-Stad

  • Bezoek Panama-Stad tijdens het hoogseizoen als je van een levendige sfeer houdt, maar houd er rekening mee dat de prijzen dan meestal hoger zijn. Je kunt ook je vlucht van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD) naar Panama-Stad boeken tijdens het laagseizoen, wanneer de prijzen lager zijn en er minder drukte is.

  • De warmste maand in Panama-Stad is maart, met temperaturen tussen de 21 °C en 32 °C. Boek dan je vliegticket van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Panama-Stad als dat jouw ideale weer is.

  • Als je liever bij koelere omstandigheden reist, zoek dan naar een voordelig ticket van MAD naar Panama-Stad in februari, wanneer de temperaturen gemiddeld tussen de 22 °C en 31 °C liggen.

Meer over Panama-Stad

  • Als je een comfortabel verblijf zoekt, vind je hier de beste accommodaties in Panama-Stad. Bekijk deze hotels nadat je je vlucht van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport naar Panama-Stad hebt geboekt:

  • Er valt zoveel te ontdekken in deze stad dat het lastig kan zijn om te bepalen waar je moet beginnen. Casco Viejo, het Panama Canal Museum en Cinta Costera zijn populaire bezienswaardigheden die op elke Panama-Stad-reisroute thuishoren.

Ontdek meer van Panama

  • David is slechts een van de vele plekken in Panama die wachten om ontdekt te worden nadat je de bezienswaardigheden van Panama-Stad hebt verkend. Ongeveer 320 km naar het westen vind je topattracties zoals Parque Cervantes, Altos del Rio Park en Coquito Hills Park.

  • Ongeveer 190 km ten zuidwesten van Panama-Stad ligt Santiago de Veraguas, een andere populaire tussenstop in Panama. Ontdek de hoogtepunten van deze bestemming bij de Santiago de Apóstol-kathedraal, de Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen en La Placita San Juan De Dios.

De prijzen op deze pagina zijn slechts de geschatte laagste prijzen. Gevonden in de afgelopen 45 dagen.