Reizen van Las Américas International Airport (SDQ) naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD): wat je moet weten
De gemiddelde duur van een directe vlucht van Las Américas International Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport is 8 uur en 10 minuten.
Madrid loopt vijf uur voor op Santo Domingo en valt in tijdzone UTC+1.
Kies uit 26 wekelijkse vluchten van Las Américas International Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport. Het vroegste vertrek is om 16:20 met Iberia. Air Europa verzorgt de laatste vlucht van de dag om 22:50.
Je SDQ–MAD-vlucht wacht niet als je te laat bent, dus vergeet niet op tijd in te checken. Kom een uur van tevoren voor binnenlandse vluchten en twee uur van tevoren voor internationale reizen.
Tijdens drukke maanden zoals januari kun je beter wat eerder naar de luchthaven gaan. Kom twee uur van tevoren voor een binnenlands vertrek en vier uur van tevoren voor internationale vluchten wanneer je tijdens een piekperiode reist.
Met directe vluchten van Las Américas International Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport beschikbaar bij verschillende luchtvaartmaatschappijen, is vliegen naar Madrid (en vervolgens naar andere delen van Spanje) een fluitje van een cent. Je kunt rechtstreeks reizen met:
World 2 Fly is de meest geboekte luchtvaartmaatschappij op deze route.
Air Europa is de meest punctuele maatschappij die SDQ–MAD-vluchten aanbiedt. Maar liefst 98,33 % van de vluchten op deze route komt volgens schema aan.
Als je je reis wilt opsplitsen, deselecteer dan 'Directe vluchten' bij het zoeken naar je ticket van Las Américas International Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport. Dit zijn de populairste tussenstops tussen SDQ en MAD:
Luis Muñoz Marín International Airport
José María Córdova International Airport
Tocumen International Airport
Zo vind je de goedkoopste vluchten van Las Américas International Airport (SDQ) naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD)
De laagste prijs die we hebben gezien voor een enkele reis van Las Américas International Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport is 325 €. Een retourticket kost momenteel 561 €. Deze tarieven kunnen wijzigen, afhankelijk van de beschikbaarheid op het moment van boeken.
Boek vijf maanden van tevoren voor je gewenste vertrekdatum. Na analyse van de cijfers in onze kalender blijkt dit de ideale boekingstermijn om goedkope tickets van SDQ naar MAD te bemachtigen.
April is de goedkoopste maand voor vluchten van Las Américas International Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport. Gebruik de optie 'Hele maand' om de laagste prijzen te zien als je flexibel bent met je reisdata.
Goedkope vluchten van SDQ naar MAD vinden wordt een fluitje van een cent met Prijsalarmen. Je hoeft alleen maar zo'n automatisch alarm in te stellen en wij laten je weten zodra er een nieuwe deal beschikbaar is.
Pas je vluchten aan met filters. Kies je aankomst- en vertrektijden, luchtvaartmaatschappijen en totale reisduur. Je kunt je resultaten ook sorteren op 'Goedkoopste eerst', 'Snelste eerst' of 'Aanbevolen' vluchten van Las Américas International Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport.
Handige informatie over Las Americas International Airport (SDQ)
Van alle vluchten die vertrekken vanaf Las Americas International Airport komt 72,45 % op tijd aan op de bestemming.
Las Americas International Airport ligt ongeveer 32 km van het centrum van Santo Domingo. Als je met de auto, taxi of ridesharingdienst vanuit het centrum reist, duurt de rit ongeveer 30 minuten, afhankelijk van het verkeer.
Heb je een vroege vlucht geboekt van Las Americas International Airport naar Adolfo Suarez Madrid-Barajas Airport? Vermijd de stress van het haasten naar het vliegveld (en gun jezelf wat extra slaap) door te kiezen voor een van deze hotels bij SDQ:
Aankomst op Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD)
Het laatste wat je wilt na een late vlucht van Las Américas International Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport is een lange reis naar je hotel. Boek daarom een van deze accommodaties vlak bij MAD:
Reis in je eigen tempo met een huurauto vanaf Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport. Haal je auto op bij Record Go, Goldcar of Click and Rent en ontdek meer van Madrid en omgeving.
Voor de beste prijs kun je je auto het beste ongeveer een week van tevoren reserveren op Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport.
Van Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD) naar het centrum van Madrid
Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport ligt ongeveer 18 km van Madrid. Met de auto ben je in ongeveer 25 minuten in het centrum.
Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 35 minuten.
Wanneer vliegen naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport (MAD)
Juli is de drukste maand voor vluchten van Las Américas International Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport. Voor minder drukte kun je het beste in april naar Madrid reizen.
Bij het boeken van je vlucht van Las Américas International Airport naar Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport is het handig om rekening te houden met het weer dat jij prettig vindt. Juli is de warmste maand in Madrid, met temperaturen tussen 17 °C en 36 °C.
Zoek naar goedkope tickets van SDQ naar MAD in januari als je liever in koelere omstandigheden reist. De temperaturen zijn dan het laagst, gemiddeld tussen 0 °C en 11 °C.
Ontdek meer van Spanje
Zaragoza is slechts een van de vele Spaanse steden die erop wachten ontdekt te worden na je bezoek aan Madrid. Op ongeveer 275 km naar het noordoosten vind je topattracties zoals Puente de Piedra, Museo Pablo Gargallo en El Tubo.
Ben je geïnteresseerd in het verkennen van een andere bekende Spaanse bestemming? Ga dan naar Salamanca, ongeveer 175 km ten westen van Madrid. Plaza Mayor, de Universidad de Salamanca en Pontifical University of Salamanca behoren tot de absolute hoogtepunten.