Goedkope vluchten van Chicago (CHIA) naar Tokio (TYOA)

Vergelijk vluchtaanbiedingen van Chicago naar Tokio

Vind de goedkoopste maand of zelfs dag van het jaar om naar Tokio te vliegen

Boek de beste ritprijs naar Tokio zonder extra kosten

Voordelige vluchten van Chicago naar Tokio

Ben je op zoek naar goedkope lastminutevluchten of de beste retourvluchten van Chicago naar Tokio? Volgende maand zijn de retourvluchtprijzen vanaf 1.061 €. Vind hier de laagste prijzen voor enkele en retourvluchten.

Vind de goedkoopste maand om te vliegen van Chicago naar Tokio

We houden de tarieven altijd in de gaten, zodat je binnen enkele seconden de beste aanbiedingen kunt vinden. Het lijkt erop dat vliegtickets van Chicago naar Tokio momenteel het goedkoopst zijn in september.

Directe vluchten van Chicago naar Tokio

Alternatieve routes van Chicago naar Tokio

Zoek je de goedkoopste, snelste of makkelijkste route van Chicago naar Tokio? Je kunt ook op de volgende luchthavens vliegen.

Vluchtinformatie van Chicago naar Tokio

Goed om weten voor je vertrekt.
Goedkoopste vlucht gevonden689 €
Goedkoopste maand om te vliegenseptember
Gemiddelde vliegtijd13 uur 21 min
Populairste luchtvaartmaatschappijenUnited
Gemiddeld aantal vluchten per week136

Goedkope vliegtickets van Chicago naar Tokio vinden: veelgestelde vragen

Er zijn 3 vliegvelden in Tokio: Tokyo Haneda, Tokyo Narita en Ibaraki.
De beste prijs die we hebben gevonden voor een heen-en terugvlucht van Chicago naar Tokio is 689 €. Dit is een schatting gebaseerd op recente informatie van luchtvaartmaatschappijen en reisaanbieders. De prijs is onderhevig aan verandering en beschikbaarheid.
De gemiddelde vliegtijd van Chicago naar Tokio is 13 uur en 20 minuten.
United, ANA (All Nippon Airways) en Japan Airlines bieden rechtstreekse vluchten van Chicago naar Tokio.
Er zijn 136 vluchten per week van Chicago naar Tokio in juni 2026.
De maand met de goedkoopste vliegtickets van Chicago naar Tokio is meestal september.
Als je vliegt vanaf Chicago, is de goedkoopste luchthaven naar Tokio Tokyo Narita – dat is 63.7 km van het centrum van Tokio. We hebben vluchten naar deze luchthaven gevonden vanaf 689 €.
Na alles te hebben berekend op onze vluchtkalender, zagen we dat vluchten vanaf Chicago naar Tokio momenteel het goedkoopst zijn op donderdag 10 september 2026.
Ja, de gemiddelde vliegtijd is 13 uur en 20 minuten.
We tonen alle prijzen van meer dan 1200 luchtvaartmaatschappijen en reisbureaus en vergelijken deze voor je. Dat scheelt jou een hoop werk! Als je weet dat je naar Tokio wilt vliegen, maar nog niet klaar bent om te boeken, stel dan een Prijsalarm in. Wij volgen de prijzen voor je en houden je op de hoogte van prijsstijgingen of -dalingen.
We hebben alle cijfers in onze vluchtkalender doorgenomen en het lijkt erop dat de goedkoopste tijd om een vlucht naar Tokio te boeken ongeveer 40 dagen van tevoren is, dus wacht niet tot het laatste moment voor je vlucht.
De gemiddelde temperatuur in juni ligt meestal rond de 24°C. augustus is meestal de warmste maand in Tokio, met een gemiddelde temperatuur van rond de 28°C. Je kunt de minste regen verwachten in februari. De koudste maand is februari, met een gemiddelde temperatuur van 15°C. De regenachtigste maand is mei.
De goedkoopste luchtvaartmaatschappij naar Tokio is Frontier Airlines. En de goedkoopste luchtvaartmaatschappij naar de Tokyo Narita luchthaven is ANA (All Nippon Airways).

Reizen van Chicago naar Tokio: wat je moet weten

  • Begin je reisplanning door het vertrekpunt voor je vlucht van Chicago naar Tokio te bepalen. O'Hare International Airport (ORD) en Chicago Midway International Airport (MDW) zijn de belangrijkste luchthavens in Chicago.

  • Je komt aan in Tokio op Haneda Airport (HND) of Narita International Airport (NRT).

  • Voor een directe vlucht van Chicago naar Tokio kun je rekenen op een reistijd van ongeveer 13 uur en 15 minuten.

  • Tokio loopt 14 uur voor op Chicago en bevindt zich in de UTC+9-tijdzone.

  • Met 21 wekelijkse vluchten tussen de twee luchthavens is O'Hare International Airport (ORD) naar Haneda Airport (HND) de populairste route. De eerste vlucht van Chicago naar Tokio vertrekt met JAL om 01:05. Wil je meer uit je dag halen voordat je vliegt? Dan kun je kiezen voor het laatste vertrek van ORD naar HND met ANA om 17:45.

  • Zorg ervoor dat je op tijd aan boord gaat van je vlucht van Chicago naar Tokio door voldoende tijd in te plannen voor zaken zoals bagageafgifte en het vinden van je gate. Een goede vuistregel is om twee uur van tevoren aan te komen voor internationale vertrekken en een uur voor binnenlandse vluchten.

  • Bereid je voor op langere rijen tijdens drukke maanden zoals augustus. Het is dan verstandig om tot vier uur van tevoren aan te komen voor een internationale vlucht en twee uur voor binnenlandse vertrekken.

Hoe je de goedkoopste vluchten van Chicago naar Tokio vindt

  • Verzeker jezelf van goedkope vluchten van Chicago naar Tokio door twee maanden van tevoren te boeken. Volgens ons onderzoek is dat het ideale moment om een goede deal te scoren.

  • De beste maand om goedkope vliegtickets van Chicago naar Tokio te vinden is mei. Gebruik de 'Flexibele data'-tool om alle beschikbare prijzen te vergelijken en kies vervolgens de data die de grootste besparingen bieden.

  • Je hoeft niet elke dag te controleren of de prijzen zijn gedaald wanneer je een Prijsalarm instelt. We laten het je meteen weten zodra er een betere deal beschikbaar is voor goedkope vluchten van Chicago naar Tokio.

  • Bespaar geld op je vlucht van Chicago naar Tokio met behulp van onze filters. Selecteer je ideale vertrektijd, reisduur en luchtvaartmaatschappijen, en sorteer de resultaten op 'Goedkoopste eerst' om de beste deals te zien.

Vliegen vanuit Chicago

O'Hare International Airport (ORD)

  • Je kunt een directe vlucht van Chicago naar Tokyo boeken die vertrekt vanaf O'Hare International Airport (ORD). Stap aan boord van je vliegtuig op ORD en land vervolgens op Haneda Airport (HND) of Narita International Airport (NRT).

  • Je vindt verschillende luchtvaartmaatschappijen die directe vliegtickets van Chicago naar Tokyo aanbieden met vertrek vanaf ORD, waaronder:

  • Overweeg een tussenstop toe te voegen om mogelijk een goedkopere vlucht van Chicago naar Tokyo te vinden. Vink gewoon 'Directe vluchten' uit wanneer je vertrektijden vanaf O'Hare International Airport bekijkt. Onderbreek je reis op een van deze populaire luchthavens:

    • Denver International Airport (DEN)

    • Pearson International Airport (YYZ)

    • Minneapolis-St. Paul International Airport (MSP)

  • ORD ligt ongeveer 26 km van het centrum van Chicago en is met de auto in ongeveer 35 minuten te bereiken, afhankelijk van het verkeer. De reis met het openbaar vervoer duurt ongeveer 55 minuten.

  • Wil je ontspannen aan je vakantie beginnen? Verblijf dan in de buurt van O'Hare International Airport. Of je nu een vroege vlucht van Chicago naar Tokyo neemt of gewoon niet van haast houdt, deze hotels zijn ideaal:

  • 74,85% van de vluchten die vertrekken vanaf O'Hare International Airport komt op tijd aan op de bestemming.

  • Het adres van ORD is 10000 West O'Hare.

Chicago Midway International Airport (MDW)

  • Verdeel je vlucht van Chicago naar Tokyo met een tussenstop, zodat je even kunt bijkomen of een nieuwe bestemming van je lijstje kunt afstrepen. Enkele populaire tussenstops tussen Chicago Midway International Airport en Tokyo zijn:

    • Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport (ATL)

    • Denver International Airport (DEN)

    • Los Angeles International Airport (LAX)

  • MDW ligt ongeveer 14 km van het centrum van Chicago. Met de auto duurt het zo'n 20 minuten om vanuit het stadscentrum naar de luchthaven te rijden. Met het openbaar vervoer duurt de reis ongeveer 45 minuten.

  • Wil je nog een extra nachtje wegblijven voordat je je vlucht van Chicago naar Tokyo pakt? Ontspan in een hotel bij Chicago Midway International Airport voordat je vakantie officieel begint. Deze accommodaties zijn perfect voor jou:

  • 78% van alle vluchten vanaf Chicago Midway International Airport komt op de verwachte aankomsttijd aan.

  • Je vindt MDW op 5700 South Cicero.

Aankomen in Tokio

Haneda Airport (HND)

  • De afstand van Haneda Airport (HND) naar het centrum van Tokio is ongeveer 18 km. Met de auto duurt het ongeveer 15 minuten om het centrum te bereiken.

  • Als je een late vlucht van Chicago naar Tokio hebt, is er niets fijner dan verblijven dicht bij de terminal. Haal je koffers van de bagageband en ontspan daarna onder de douche bij één van deze acomodaties nabij HND:

  • Begin je avontuur door een huurauto op Haneda Airport op te halen. Huur een auto bij Europcar, Nissan Rent a Car of Times en verken veel meer dan alleen de meest bekende bezienswaarigheden van Tokio.

  • Door je huurauto vanaf Haneda Airport ongeveer drie weken van tevoren te boeken, kun je de best mogelijke prijs krijgen.

  • Je vindt HND op 3丁目 Hanedakuko, Ota.

Narita International Airport (NRT)

  • Het centrum van Tokio ligt ongeveer 56 km van Narita International Airport (NRT). Nadat je vlucht van Chicago naar Tokio is geland en je door de terminal bent gelopen, duurt de rit ongeveer 1 uur.

  • Je vindt comfortabele plekken om tot rust te komen vlak bij NRT. Nestel je in na je vlucht van Chicago naar Tokio bij een van deze goed gelegen opties:

  • Vergeet de dienstregeling van het openbaar vervoer of het wachten in een lange taxirij. Pak een huurauto op Narita International Airport en ga welke kant je maar wilt op. Vergelijk beschikbaarheid en tarieven van Airport Car Rental, JDM Rent a car en Miki Car Rental.

  • Vermijd last-minute prijsstijgingen. Door je rit vier weken van tevoren te boeken voor aankomst op NRT bespaar je geld.

  • Het adres van Narita International Airport is 成田空港第2PTB(バス), Narita.

Beste tijd om naar Tokio te reizen

  • April is de drukste maand voor vluchten van Chicago naar Tokio. Wil je de drukte vermijden? Reis dan het beste in februari naar Tokio.

  • Augustus is de warmste maand in Tokio, met temperaturen tussen 26 °C en 29 °C. Boek je vlucht van Chicago naar Tokio als je van dit warme weer houdt.

  • Reis je liever bij koelere temperaturen? Zoek dan naar een goedkope vlucht van Chicago naar Tokio in februari, wanneer de temperaturen gemiddeld tussen 15 °C en 20 °C liggen.

Meer over Tokio

  • Zodra je je vlucht van Chicago naar Tokio hebt geboekt, kun je kiezen uit eersteklas hotels die je dicht bij alle actie brengen. Maak een van deze accommodaties je uitvalsbasis voor het verkennen van Tokio:

  • Er zijn zoveel dingen te ontdekken in deze stad dat het lastig kan zijn om te weten waar je moet beginnen. Tokyo Tower, de Senso-ji-tempel, Yoyogi Park en Mag's Park Rooftop bij Shibuya Crossing zijn hoogtepunten die op elke goede Tokio-reisroute thuishoren.

Ontdek meer van Japan

  • Je hebt Tokyo gezien, nu is het tijd om andere delen van Japan te verkennen. Reis ongeveer 30 km naar het zuidwesten naar Yokohama om de populaire bezienswaardigheden te bezoeken. Van Teishoin tot Seya Christian Church en Banfukuji - er is genoeg om je bezig te houden.

  • Osaka is een andere populaire bestemming in Japan en ligt ongeveer 400 km ten westen van Tokyo. Geen reis is compleet zonder het Osaka Castle, Dotonbori en Universal Studios Japan te hebben bezocht.

De prijzen op deze pagina zijn slechts de geschatte laagste prijzen. Gevonden in de afgelopen 45 dagen.